گانودرما

تاثير قارچ گانودرما بر زگيل تناسلي

اچ پی وی چیست؟

اچ پی وی چیست

در واقع اچ پی وی یک ویروس بسیار شایع می باشد که قابل انتقال نیز می باشد . این ویروس در واقع می تواند عامل اصلی سرطان ها شود و  به دو نوع تقسیم می شود یکی از آن ها موجب سرطان های مختلف از جمله سرطان دهانه رحم و دیگری نیز موجب زگیل های تناسلی می شود.این بیماری ها قابل انتقال هستند و راه انتقال آن ها نیز از طریق پوست می باشد و اکثر این انتقال نیز به دلیل روابط جنسی می باشد که طبق تحقیقات 75 تا 80 افرادی که دارای روابط جنسی می باشند حداقل یک بار دچار این بیماری شده اند.ضعف سیستم ایمنی بدن یکی از مواردی می باشد که بسیار در وقوع این نوع ویروس تاثیر گذار می باشد و زمانی که این ایمنی به حداقل خود برسد بدن قدرت واکنش و مقابله خود را با ویروس ها به مرور از دست می دهد که این امر سبب می شود این ویروس ها بیشتر در بدن باقی بمانند حتی در بسیاری از مواقع نیز ممکن است ویروس در بدن فرد باشد اما هیچ نشانه و علائمی از آن وجود نداشته باشد.این ویروس ها معمولا با پایدار شدن و ماندگاری در بدن باعث ایجاد سرطان می شوند و عاملی که سبب پایداری هر چه بیشتر آن می شود ضعف ایمنی بدن می باشد به همین دلیل افزایش و بهبود ایمنی بدن یکی از مواردی می باشد که می تواند باعث کاهش چشمگیر سرطان شود که طبق گفته های بالا یکی از مواردی که می تواند سیستم ایمنی بدن را تا حد بسیاری افزایش دهد گانودرما می باشد که می تواند با خواص فوق العاده خود تا حد چشمگیری ایمنی بدن را افزایش دهد.همانگونه که گفتیم یک نوع اچ پی وی نیز به زگیل تناسلی منجر می شود که در ادامه توضیحی نیز در اینباره به شما خواهیم داد.

حتما بسیار در مورد قارچ گانودرما مطلب خوانده اید و نام آن را شنیده اید. این گیاه معجزه آسا، در کشورها آسیایی به خوبی رشد می کند. تاثیر قارچ گانودرما بر HPV را باید به صورت کلی و مفصل بررسی نمایید. این قارچ چه ماده ای دارد که این چنین در درمان بیماری های مختلف تاثیر گذار است؟

این سوالی است که بسیاری از کسانی که با قارچ گانودرما آشنا هستند، از خود بپرسند. بسیاری از محققین بر روی تاثیر قارچ گانودرما بر HPV تحقیقات انجام داده اند. نه تنها قارچ گانودرما، که دیگر قارچ ها نیز قادر هستند به خوبی با ویروس های مختلف بدن مبارزه کنند.

اچ پی وی دهانی

اچ پی وی دهانی

اچ پی وی می تواند منجر به سرطان های مختلفی شود که یکی از آن ها اچ وی وی دهانی یا سرطان دهانی می باشد که امروزه در حال گسترش و شیوع می باشد که 70 درصد آن نیز گرفته شده از ویروس اچ پی وی می باشد.به این نوع سرطان , زگیل تناسلی دهان نیز گفته می شود که دارای نشانه ها و علائم زیر می باشد:

 • دارای رنگ های قرمز و سفید و صورتی
 • بدون درد
 • به شکل ضایعاتی سفت و کوچک
 • دارای رشد تدریجی
 • به شکل گل کلم
 • برخی اوقات شامل یک زگیل و برخی اوقات بیشتر
 • ظاهر شدن روی لب ها پشت و یا سقف دهان و یا هر نقطه دیگر دهان

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی چیست

در واقع زگیل تناسلی یک نوع بیماری و عفونت پوستی می باشد که عامل اصلی آن ویروس اچ پی وی می باشد.این ویروس چه در بانوان و چه در آقایان وجود دارد اما آمار آن در بانوان بسیار بیشتر از آقایان می باشد.این زگیل تناسلی چه در مردان و چه در خانوم ها به یک شکل می باشد و معمولا به صورت ضایعات گوشتی و زگیل روی اندام تناسلی رشد می کند.زگیل های تناسلی در برخی اوقات نیز ممکن است تا مدت زمان طولانی ای بعد از شکل گیری علائمی نداشته باشد و فقط پزشک می تواند اقدام به تشخیص آن بکند در برخی اوقات نیز به راحتی با چشم قابل مشاهده هستند.این زگیل های تناسلی کاملا قابل درمان هستند و راه های بسیاری برای درمان آن وجود دارد که برخی از آن ها راه های خانگی و برخی نیز از طریق جراحی می باشند اما بهترین راهی که ما در ادامه می خواهیم به شما معرفی کنیم استفاده از داروی گیاهی گانودرما می باشد که می تواند زگیل تناسلی را تا حد چشمگیری کاهش دهد.همانطور که گفتیم این زگیل ها چه در مردان و چه در بانوان بسیار مرسوم می باشد که ما در ادامه توضیحی درباره آن خواهیم داد.

زگیل تناسلی در مردان

ویرس اچ پی وی معمولا ویروسی می باشد که بیشتر بانوان به آن مبتلا می شوند و در بانوان خطراتی مانند سرطان دهانه رحم را به دنبال دارد اما در اقایون نیز این ویروس بسیار خطرناک می باشد و می تواند سبب بیماری ها و خطرات بسیاری برای آقایان شود.عفونت و ویروس اچ پی وی می تواند خطر سرطان در دستگاه تناسلی را در آقایون افزایش دهد که این اتفاق نادر می باشد و آقایان نباید زیاد نگران آن باشند.درصد بالایی از آقایانی که تا به حال رابطه جنسی داشته اند تا به حال حداقل یه بار زگیل تناسلی را تجربه کرده اند.این نوع ویروس می تواند در آقایان منجر به سرطان مقعد و یا آلت تناسلی شود که هر دو این سرطان ها به دلیل سیستم ایمنی پایین بدن می باشد.برخی از سرطان ها نیز فقط مربوط به اندام تناسلی نمی باشند که برخی این سرطان ها روی زبان و لوزه ایجاد می شوند که عامل آن نیز ویروس اچ پی وی می باشد که در واقع این نوع سرطان که ناشی از ویروس اچ پی وی می باشد در آقایان نسبتا مرسوم و شایع می باشد و به گفته محققان سالانه حدود 13000 نوع از این نوع ویروس در بدن آقایان یافت می شود که هر کدام می تواند باعث ایجاد مشکلی خفیف و یا جدی در آقایان شود به همین دلیل آقایان نیز میبایست به انداره بانوان به این ویروس توجه داشته باشند.اما همانطور که گفتیم این ویروس ها همیشه به سرطان ختم نمی شوند و نیمی از آن ها نیز فقط زگیل های تناسلی می باشند که معمولا نیز در آقایان به صورت خود به خود و مرور زمان از بین می رود و فقط نیمی از آن ها ممکن است با ماندگاری و پایداری در بدن موجب ایجاد سرطان شوند.

زگیل تناسلی در بانوان

زگیل تناسلی بانوان

زگیل تناسلی در بانوان بسیار نسبت به آقایان مرسوم تر می باشد که عامل آن نیز ویروس اچ پی وی و یا پاپیلوی انسانی می باشد که این ویروس می تواند از طریق پوست انتقال پیدا کند و مرسوم ترین راه انتقال آن نیز همانگونه که در بالا گفتیم رابطه جنسی می باشد.این زگیل ها معمولا با ناراحتی و درد هایی همراه می باشد که افراد را مورد آزار قرار می دهد که در صورت ناراحتی شدید حتما باید به پزشک مراجعه کرد.زگیل تناسلی در بانوان معمولا با نشانه هایی همراه می باشند که این نشانه ها عبارت اند از:

 • سوزش
 • خارش
 • احساس درد
 • خون ریزی

این زگیل ها می توانند در هر جایی از اندام تناسلی رشد کنند و نمایان شوند اما معمولا در مناطق زیر نمایان می شوند:

 • دهانه رحم
 • مقعد
 • واژن
 • ناحیه کشاله ران

همچنین این زگیل ها می توانند در مناطقی مانند دهان و لب نیز نمایان شوند .این زگیل ها معمولا به شکل گل کلم می باشند اما معمولا ظاهر و تعداد آن ها در هر فرد مختلف می باشد.یکی از موارد مهم درباره این موضوع راه تشخیص آن می باشد به این دلیل که معمولا آن ها با چشم قابل تشخیص نمی باشند به همین دلیل دو راه اصلی برای تشخیص آن وجود دارد که یکی از آن ها آزمایش پاپ یا پاپ اسمیر و دیگری آزمایش اچ پی وی می باشد که در این آزمایش ها با نمونه گیری از سلول های دهانه رحم و آزمایش بر روی آن ها می توانند به سرطانی بودن و یا نبودن آن ها پی برد.

قارچ گانودرما و HPV یا زگیل تناسلی

ویروس پاپیلوما، یکی از ویروس هایی است که انسانهای زیادی در دنیا به آن مبتلا شده اند. باید بگوییم در یک سال بیش از ۱۴ میلیون نفر در آمریکا به این ویروس آلوده شدند. از این رو دانشمندان و پزشکان به دنبال راهی برای درمان این ویروس بر آمدند.

پس از مدتی تحقیق تاثیر قارچ گانودرما بر HPV را دریافتند. این ویروس از طریق رابطه جنسی به مردان و زنان منتقل می شود. که به زگیل تناسلی نیز شهرت دارد. اما خطر این ویروس آنقدر زیاد است، که میتواند انسان را از پای درآورد.

باید بیان نماییم که مرکز آمار و کنترل بیماری های امریکا بیان نموده است، که این ویروس بین ۴۰ تا ۱۰۰ نوع متنوع دارد، که به راحتی قابل انتقال هستند. که برخی از این نوع ویروس ها منجر به بروز سرطان رحم می شوند. استفاده از قارچ گانودرما بدون تردید می تواند روشی پیشگیرانه برای ابتلا به این ویروس باشد.

تاثیر قارچ گانودرما بر HPV منجر شد تا بیش از ۹۰ درصد عفونت اچ پی وی، در طی دو سال برطرف شود. اما همان ده درصد باقی مانده از این ویروس در بدن نیز می توانست منجر به بروز سرطان دهانه رحم شود. البته در برخی از خانم ها این ویروس بروز سرطان پروستات را نیز در پی داشت.

قارچ گانودرما
قارچ گانودرما

عصاره قارچ گانودرما و تاثیر آن در درمان زگیل تناسلی

 

دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در مورد قارچ های دارویی به تحقیق پرداخت. تا این که موفق شد تاثیر قارچ گانودرما بر HPV را کشف کند. این قارچ با داشتن عصاره AHCC به راحتی بیماری زگیل تناسلی را درمان نمود.

دکتر اسمیت در آغاز مطالعات خود در زمینه تاثیر قارچ گانودرما بر HPV تحقیقات خود را بر روی موش های آزمایشگاهی که به این ویروس مبتلا بودند، انجام داد. پس از آن نیز این تحقیقات و آزمایش های خود را بر روی زنانی که به این بیماری مبتلا شده بودند، آزمایش نمود.

تا این که متوجه تاثیر قارچ گانودرما بر HPV گردید. از میان ۱۰ خانمی که به صورت آزمایشی حاضر به استفاده از این دارو شدند، پس از طی دوره درمان، ۸ نفرشان از بیماری زگیل تناسلی خلاص شدند. این درمان به مدت ۶ ماه ادامه داشت.

۲ نفر باقی مانده نیز همچنان به استفاده از این دارو ادامه دادند. دکتر اسمیت برای این که از نتیجه و تاثیر قارچ گانودرما بر HPV مطمئن شود، ۶ ماه دیگر به این دو نفر پرداخت و بر روی آنها آزمایش خود را ادامه داد. تا این که متوجه شد، انها هم پس از مدت مشخص از این بیماری رها شدند.

این آزمایش منجر شد تا دنیا در مورد تاثیر قارچ گانودرما بر HPV اطمینان کسب نمایید. از آن پس افراد بسیاری برای درمان زگیل تناسلی خود اقدام به استفاده از این قارچ دارویی نمودند.

موسسه ملی بهداشت عمومی در کشور مکزیک نیز اقدام به انجام تحقیقاتی بر روی تاثیر قارچ گانودرما بر HPV نمود. تا بتواند آزمایش های انجام شده توسط دکتر اسمیت را در تگزاس، تایید کند. آنها از میان ۶۱ بیماری که به زگیل تناسلی مبتلا بودند را به صورت تصادفی انتخاب کردند.

پس از دوماه آزمایش و بررسی، محققین دریافتند تاثیر قارچ گانودرما بر HPV در میان ۴۱ بیمار، ۸۸ درصد بوده است.

اما گروه دیگر تنها ۵ درصد بهبود به همراه داشتند. پس از آن تمامی دنیا را با خواص بی نظیر قارچ گانودرما آشنا کردند. به نوعی که امروزه این گیاه دارویی، به عنوان معجزه گر قرن شناخته شده است.

با استفاده از این قارچ گیاهی، به سرعت تمامی سیستم بدنی خودتان را تقویت نموده و از دست بیماری زگیل تناسلی خلاص می شوید. همانطور که بیان نمودیم تاثیر قارچ گانودرما بر HPV توسط پزشکان و متخصصین بسیاری در دنیا مورد آزمایش قرار گرفته است.

پس می توانید با اطمینان خاطر از این گیاه دارویی استفاده کنید. حتی استفاده از قارچ گانودرما، بدن شما را از بیماریهای دیگری همچون پارکینسون، آلزایمر و… نیز رها می کند. این گیاه معجزه آسا خواص بیشماری دارد که باید به صورت مفصل در مورد آنها توضیح داده شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *